KOSZYK JEST
PUSTY

O firmie

Piece centralnego ogrzewania  - producent zwieloletnią tradycją

Nasz zakład powstał w 1987 roku.
Specjalizujemy się w produkcji pieców centralnego ogrzewania. Doświadczenie jakie posiadamy umożliwia nam elastyczne oraz sprawne dostosowanie wyrobów do warunków panujących na rynku, a przede wszystkim do indywidualnych zaleceń klienta. W pierwszej kolejności uwzględniamy uwagi użytkowników dotyczące funkcjonowania naszych wyrobów aby tworzyć coraz lepsze produkty.

Nasze piece centralnego ogrzewania są wykonywane tylko z atestowanej, wysokiej jakości blachy z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Produkując kotły c.o. kładziemy nacisk na zastosowanie nowych technologii produkcji poprzez wykorzystanie maszyn CNC zwiększających dokładność wyrobu, a także przez dobór odpowiedniej, atestowanej stali kotłowej, jako warunku podstawowego.

Od momentu zamówienia zapewniamy możliwość kompleksowej usługi:
- dostosowania kotła do indywidualnych wymogów klienta oraz warunków panujących w kotłowni,
- transportu,
- montażu kotła,
- systemu sprzedaży ratalnej,
- serwisu gwarancyjnego oraz pogwarancyjnego (nie zostawiamy klienta samego), a w przypadku awarii jednego z podzespołów nie odsyłamy klienta do producenta podzespołu.

Produkujemy kotły c.o. na indywidualne zamówienie wg własnego projektu umożliwiając zabudowę nietypowych kotłowni.

Ekologiczne kotły c.o.

Posiadamy własne stanowisko badawczo - rozwojowe do badania naszych produktów zarówno w kierunku ekologicznym, jak i sprawnościowym. Już teraz zakupią Państwo u nas kotły spełniające normy 5 klasy oraz EcoDesign.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ekologicznych pieców centralnego ogrzewania Auris i Hekla z podajnikiem na ekogroszek.

 

Obsługa techniczna: PPCEfekt

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl