KOSZYK JEST
PUSTY

Dojazd

Zapraszamy serdecznie do naszej siedziby.

Zakład ślusarsko-kotlarski „Kotły Leszka” mieści się przy ulicy Parkowej 25, w miejscowości Dziadowa Kłoda, w województwie dolnośląskim. Znajdujemy się około 25 km od Oleśnicy, i około 60 km od Wrocławia (dojazd drogą ekspresową S8 zajmuje około 60 minut).

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:00-19:00 oraz w soboty od 8:00 do 13:00. Chętnie się z Państwem spotkamy osobiście i odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące wyboru kotłów na pellet, ekogroszek i podzespołów do nich.
Mamy świadomość, że dużą część naszych Klientów stanowią osoby z całej Polski, które kupują nasze kotły za pośrednictwem sklepu internetowego. W tym przypadku ciężko o kontakt bezpośredni. Zachęcamy natomiast gorąco do kontaktu telefonicznego pod wybranym numerem telefonu: 791-534 -534, 792-534-534 lub  62 785-17-05 lub mailowego - kotlyleszka@vp.pl, sklep@kotlyleszka.pl.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania i wątpliwości dotyczące rodzaju kotła, jego mocy, parametrów i poszczególnych podzespołów – gorąco zachęcamy do kontaktu.

Nasz personel jest do Państwa dyspozycji i chętnie udzieli niezbędnych informacji i odpowie na wszystkie pytania.

 

Kotły Leszka – producent kotłów grzewczych najwyższej jakości

Nasza firma działa na rynku od 1987 roku. Przez ten czas staliśmy jednym z czołowych specjalistów w zakresie produkcji kotłów c.o. Zdobyte przez lata doświadczenie pozwoliło nam poznać oczekiwania użytkowników i dostosować do nich nasze urządzenia grzewcze.

Stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo i wysoką wydajność. Nasze piece na pellet i ekogroszek powstają wyłącznie z wysokiej jakości blachy kotłowej, co potwierdzają stosowne certyfikaty.

Zastosowanie nowoczesnych, zautomatyzowanych rozwiązań sprawia, że obsługa kotłów jest bardzo prosta i nie wymaga wiele czasu.

Również kwestie ekologii nie są nam obojętne. Chcemy by nasze urządzenia grzewcze emitowały możliwie najmniej szkodliwych substancji. Dlatego właśnie wszystkie kotły jakie znajdują się w naszym asortymencie spełniają rygorystyczne normy dyrektywy Ecodesign. Są to kotły klasy 5, o poziomie sprawności sięgającym 90%.  

Dzięki własnemu stanowisku badawczo-rozwojowemu możemy prowadzić badania i testy, sprawdzając urządzenia zarówno pod kątem ekologicznym jak i sprawnościowym.

Działamy kompleksowo

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Jesteśmy w stanie dopasować urządzenia grzewcze do jego specyficznych potrzeb oraz warunków panujących w danej kotłowni. Projektujemy również kotły na indywidualne zamówienia, dopasowane do konkretnego użytkownika.

Jesteśmy elastyczni również w kwestiach finansowych, oferując możliwość płatności w ratach.

Bierzemy na siebie całość kwestii związanych z obsługą zamówienia począwszy od transportu, przez montaż, skończywszy na serwisowaniu. Nie zostawiamy klienta samemu sobie. W przypadku awarii jednego z podzespołów bierzemy na siebie kontakt z producentem i robimy wszystko by problem rozwiązać szybko i sprawnie.

Kupując u nas kocioł na pellet czy ekogroszek mogą Państwo liczyć na fachową pomoc i doradztwo na każdym etapie. Oferujemy sprzedaż stacjonarnie, za pośrednictwem naszego sklepu internetowego oraz poprzez serwis aukcyjny Allegro.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas kwestią najistotniejszą, dlatego dokładamy wszelkich starań, by jakość naszych urządzeń oraz usług była bez zarzutu.

Nasze starania doceniło już wielu klientów prywatnych i instytucjonalnych z całej Polski. Jeśli chcą Państwo do nich dołączyć serdecznie zapraszamy do kontaktu:

Parkowa 25,56- 504 Dziadowa Kłoda

tel. 791-534 -534, 792-534-534 lub  62 785-17-05
e-mail:  kotlyleszka@vp.pl, sklep@kotlyleszka.pl


Gorąco zachęcamy również do zaglądania do zakładki Aktualności na naszej stronie. Znajdą tam Państwo szereg porad i artykułów dotyczących urządzeń grzewczych, ich rodzajów itp.

Obsługa techniczna: PPCEfekt

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl