KOSZYK JEST
PUSTY

Aktualności

paź29
Normy grzewcze w kotłach co.

Normy grzewcze w kotłach c.o.

Produkowane i sprzedawane dziś kotły centralnego ogrzewania różnią się znacząco od powszechnie używanych kilka lat temu „kopciuchów”. Ten postęp technologiczny zawdzięczamy w zdecydowanej mierze zaostrzonym normom, jakie obecnie muszą spełniać piece. Przełomowe w tej kwestii okazało się obowiązujące od października 2017 roku Rozporządzenie Ministerstwa Rozwoju w sprawie wymagań energetyczno – emisyjnych dla kotłów.

paź  29
Więcej
lip07

Piec na ekogroszek. Zalety i wady. cz.1

Czym ogrzewać nasze domy imieszkania? Czy można ogrzewać je tanio i dobrze, bez dużych nakładów kosztów?  Czy użytkując piec, kocioł z podajnikiem 5 klasy, można być ekologicznym? Odpowiedź brzmi: tak. Na chwilę obecną, najtańszym rozwiązaniem jest zastosowanie pieca z podajnikiem na ekogroszek.

lip  07
Więcej
lip01
Kocioł C.O, Kotły Leszka

Kotły a piece c.o.

Odpowiednie źródło centralnego ogrzewania to jedna z najważniejszych kwestii dotyczących budowy domu. Idealny system cechuje się funkcjonalnością, intuicyjną obsługą oraz bezpieczeństwem. Warto mieć na uwadze możliwości wyboru, a także różnice pomiędzy dostępnymi na rynku kotłami oraz piecami, które wbrew powszechnej opinii stanowią zupełnie inny rodzaj urządzenia.

lip  01
Więcej
kwi06

Dostawa każdego pieca GRATIS !!!

Dostawa każdego pieca GRATIS !!!
kwi  06
Więcej
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl